1. Mocny

  
     Autor: Natalia z PZZO
     Platforma: Blogger
     Baza: szablon ''Simple''
     Kolory: klasyczna czerń (#000000), odcienie szarości (#888888, #c0c0c0), biel ( #ffffff)

   Jak wiecie, zajmuję się design'ami blogów ale nie tworzę własnych szablonów, a raczej ''tworzyłam''. Od dzisiaj, jeśli tylko czas pozwoli, to się zmieni.  
   Wiele razy próbowałam stworzyć coś swojego ale zazwyczaj nie mogłam znaleźć czegoś, ustawić, przez co zniechęcałam się. Jeszcze w wakacje trafiłam na ciekawy post o design'ie bloga, który dał mi kopa motywacji. Powoli zaczęłam modyfikować klasyczny szablon Bloggera, usunęłam cienie, zmodyfikowałam wygląd tytułów, gadżetów, aż zaczęłam grzebać w HTML i wreszcie, po 4 dniach prac, prezentuję Wam MÓJ pierwszy szablon.
   Jest minimalistyczny, ponieważ panuje na to moda. Dzięki mocnej czerni i silnemu kontrastowi nie wygląda on ''biednie'', przynajmniej takie było założenie. Idealny dla osób uporządkowanych, lubiących prosty, czysty styl.


Zasady korzystania z szablonu:
  • nie musisz płacić za szablon 
  • możesz go pobierać i instalować wielokrotnie  
  • zezwalam na używanie go, jeśli zarabiasz na blogu 
  • pod żadnym warunkiem nie możesz usuwać napisu w pasku bocznym, o tym, kto wykonał szablon, nawet jeśli znacznie go zmodyfikujesz

Jak zainstalować szablon?

1. Kliknij na obrazek z napisem ''POBIERZ''.
2.. Kiedy Twoim oczom pokaże się okno z kodem, kliknij na strzałkę skierowaną w dół, która znajduje się w prawym górnym rogu. 
3. Gdy plik się pobierze, postępujesz tak samo jak w TEJ instrukcji.

Ikonki społecznościowe

1. Zaloguj się na Bloggerze.
2. Wejdź w układ.
3. Kliknij ''dodaj gadżet'' w pasku bocznym.
4. Dodaj gadżet ''HTML/JAVA Script'' i wklej poniższy kod, zmieniając linki na swoje np. ask.fm na ask.fm/Natalia_s_world.

<div class="separator" style="clear: both; text-align: center;"><a href="http://facebook.com/" target="_blank"><img border="0" src="https://3.bp.blogspot.com/-BJ9_PAb8CT8/V7WXXWAV6dI/AAAAAAAAGrM/z_ZjfpWvWg8ZOvbINOrTc1URViKjhy6EQCLcB/s1600/f.png" / /></a><a href="http://instagram.com/" target="_blank"><img border="0" src="https://4.bp.blogspot.com/-YI9WcooF9rU/V7WXYTaydEI/AAAAAAAAGrQ/bR0nDvQbkOQK0gaBA3LjctIEqen0Z_NNACLcB/s1600/i.png" / /></a><a href="http://twitter.com/" target="_blank"><img border="0" src="https://2.bp.blogspot.com/-Oqz4kEDfaLI/V7WXa13II_I/AAAAAAAAGrY/A5Dr0C3Z_D4D5yyUYkJvEvrctI_LF6KegCLcB/s1600/t.png" / /></a><a href="http://tumblr.com/" target="_blank"><img border="0" src="https://3.bp.blogspot.com/-Fs0HLfZUOZ4/V7WXcMuDa5I/AAAAAAAAGrc/TkUG5ZdJw1IcjgYAFtUZqQSdajcwcZRxgCLcB/s1600/tu.png" / /></a><a href="http://youtube.com/" target="_blank"><img border="0" src="https://2.bp.blogspot.com/-1zoz8svoIGg/V7WXc1dhCAI/AAAAAAAAGrg/aNUCl9kTGpk9W7eXF4OVSNN7u6rFSVmVQCLcB/s1600/yt.png" / /></a><a href="http://ask.fm/fj " target="_blank"><img border="0" src="https://2.bp.blogspot.com/-iA0eLTUTWWI/V7WXWrDlExI/AAAAAAAAGrI/JdRYWqPavLAJvGcqBCUjOW9s6KOMqGLXwCLcB/s1600/ask.png" / /></a></div>


Dodane ikonki będą wyglądały tak:


Nagłówek i strony

Aby zakładki wyświetlały się prawidłowo u góry, nagłówek powinien mieć wymiary 700x200, czyli takie, jak pobrane poniższe zdjęcie.

 Pomoc

   Mimo instrukcji dalej jesteś zielony i nie wiesz jak to ugryźć? Napisz do mnie e-mail'a a wgram szablon za Ciebie.
Podoba Ci się szablon ale tak jak ja jesteś perfekcjonistką i denerwuje Cię jakiś szczegół'? Skonsultuj się ze mną, a powiem Ci jak naprawić ten ''defekt''.

Kontakt: nataliadesign258@gmail.com

   Podoba Ci się mój szablon? Jak go oceniasz? Chcesz więcej? Koniecznie mi o tym powiedz!

Pamiętaj, że to mój pierwszy w życiu szablon a udostępniam go, aby ludzie mogli mieć ładne blogi bez dużego wysiłku.


To tyle, do następnego, cześć! 

Obserwuj by być na bieżąco z nowymi szablonami!

Komentarze