5. Blue HOPE


     Autor: Natalia z PZZO
     Platforma: Blogger
     Baza: szablon prosty, ''Simple''
     Kolory: szarość  (#eeeeee), niebieski (#9999ff)

   Jest, wreszcie jest! Mój już 5 szablon, i wiecie co? Jestem z niego bardzo dumna. Chciałabym wam dzisiaj opowiedzieć pewną historię, dzięki której on w ogóle powstał.
  Napisała do mnie pewna dziewczyna prosząc o pomoc. Pokazała mi szablon profesjonalnego grafika za 120 zł i poprosiła, abym odtworzyła dla niej coś takiego. Powiedziałam, że, po pierwsze nie nie stworzę kopii, mogę się jedynie nim zainspirować, po drugie, nie dam rady zrobić czegoś takiego, ponieważ, jestem amatorką i to z jedynie rocznym stażem. Podjęłam się jednak zachęcona przez dziewczynę. Poświęciłam 5 dni na jedynie "zarys" całości i co? Zostałam olana. Dziewczyna więcej się nie odezwała, no trudno. Siedziałam nad nim jeszcze wiele godzin i jest, 5 szablon specjalnie dla was.


Zasady korzystania z szablonu:
  • nie musisz płacić za szablon 
  • możesz go pobierać i instalować wielokrotnie  
  • zezwalam na używanie go, jeśli zarabiasz na blogu 
  • pod żadnym warunkiem nie możesz usuwać napisu o tym, kto wykonał szablon, nawet jeśli znacznie go zmodyfikujesz


Jak zainstalować szablon? 

1. Kliknij na obrazek z napisem ''POBIERZ''.
2. Kiedy Twoim oczom pokaże się okno z kodem, kliknij na strzałkę skierowaną w dół, która znajduje się w prawym górnym rogu.
3. Gdy plik się pobierze, postępujesz tak samo jak w TEJ instrukcji.

Ikonki społecznościowe

1. Zaloguj się na Bloggerze.
2. Wejdź w układ.
3. Kliknij ''dodaj gadżet'' w pasku bocznym.
4. Dodaj gadżet ''HTML/JAVA Script'' i wklej poniższy kod, zmieniając linki na swoje np. ask.fm na ask.fm/Natalia_s_world.


<div class="separator" style="clear: both; text-align: center;"><a href="http://facebook.com/" target="_blank"><img border="0" src="https://3.bp.blogspot.com/-BJ9_PAb8CT8/V7WXXWAV6dI/AAAAAAAAGrM/z_ZjfpWvWg8ZOvbINOrTc1URViKjhy6EQCLcB/s1600/f.png" / /></a><a href="http://instagram.com/" target="_blank"><img border="0" src="https://4.bp.blogspot.com/-YI9WcooF9rU/V7WXYTaydEI/AAAAAAAAGrQ/bR0nDvQbkOQK0gaBA3LjctIEqen0Z_NNACLcB/s1600/i.png" / /></a><a href="http://twitter.com/" target="_blank"><img border="0" src="https://2.bp.blogspot.com/-Oqz4kEDfaLI/V7WXa13II_I/AAAAAAAAGrY/A5Dr0C3Z_D4D5yyUYkJvEvrctI_LF6KegCLcB/s1600/t.png" / /></a><a href="http://tumblr.com/" target="_blank"><img border="0" src="https://3.bp.blogspot.com/-Fs0HLfZUOZ4/V7WXcMuDa5I/AAAAAAAAGrc/TkUG5ZdJw1IcjgYAFtUZqQSdajcwcZRxgCLcB/s1600/tu.png" / /></a><a href="http://youtube.com/" target="_blank"><img border="0" src="https://2.bp.blogspot.com/-1zoz8svoIGg/V7WXc1dhCAI/AAAAAAAAGrg/aNUCl9kTGpk9W7eXF4OVSNN7u6rFSVmVQCLcB/s1600/yt.png" / /></a><a href="http://ask.fm/ " target="_blank"><img border="0" src="https://2.bp.blogspot.com/-iA0eLTUTWWI/V7WXWrDlExI/AAAAAAAAGrI/JdRYWqPavLAJvGcqBCUjOW9s6KOMqGLXwCLcB/s1600/ask.png" / /></a></div>

  Dodane ikonki będą wyglądały tak:


UWAGA!

Aby wszystko dobrze pasowało użyj następujących wymiarów:
  • Szerokość całego bloga: 1145 pikseli 
  • Szerokość paska bocznego: 340 pikseli 

 Pomoc

   Mimo instrukcji dalej jesteś zielony i nie wiesz jak to ugryźć? Napisz do mnie e-mail'a a wgram szablon za Ciebie.
Podoba Ci się szablon ale tak jak ja jesteś perfekcjonistką i denerwuje Cię jakiś szczegół'? Skonsultuj się ze mną, a powiem Ci jak naprawić ten ''defekt''.

Kontakt: nataliadesign258@gmail.com

   Podoba Ci się mój szablon? Jak go oceniasz? Chcesz więcej? Koniecznie mi o tym powiedz!

Obserwuj by być na bieżąco z nowymi szablonami.

Komentarze

Prześlij komentarz